Kolhydrater iFokus

Kolhydrater

Etikettmedlemmar
Läst 2451 ggr
Lovisa8508
0

Våra bloggar

Jag älskar att simma runt på olika bloggar titt som tätt, kanske vi skulle kunna dela med oss lite av våra egna adresser? Delar gärna med mig av min blogg till alla er som ligger där och inte vet vad ni ska göra av tiden nu när ni inte småäter längre! Jag skriver lite om allting så ta er gärna en titt, kanske är det någon som känner igen sig i mina tankar:)

Ni är iallafall välkommna på

www.jennyfalukorv.blogg.se

Vi ses.

Lojs
0
#1

Min blogg är egentligen mer en hundblogg, men det har blivit lite lchf med http://www.blogtown.se/blog.php?id=lojs

Uppdateras pinsamt sällan…

"If someone ever says "-You don't need more aquariums." Stop talking to them, you don't need that kind of negativity in your life." ;)
Medis på akvariefisk.

Lovisa8508
0
#2

#1 Vilken informativ blogg du hade där:) Kul att läsa. Hoppas någon annan vågar sig hit med;) Känner igen det där med uppdateringen, jag anser mig själv vara en periodare inom bloggeriet ;)

www.jennyfalukorv.blogg.se

anki1
0
#3

Min blogg finns på tidningen Metros bloggsida, Blomsterfreak heter den, men jag är lite dålig på att skriva där. Hinner liksom inte med. Jag är visst inte ensam om att uppdatera sällan. Obestämd Ni får väldigt järna titta in där, så kanske jag tar mig tid till att skriva lite oftare.

Älska dig själv för den du är

Besök mig gärna påWWW.facebook.se/ankis smycken o textilhantverk

Lovisa8508
0
#4

#3 Ja, det behövs såklart läsare för att bli motiverad att skriva kan jag tro. När du skriver att du vill pärla igen, får jag då rekomendera pärlbroderi, det är fasansfullt roligt! Hade själv en fantastisk föreläsning och workshop med en kvinna (Alison Aune) från universitetet i Deluth i Minnesota USA där vi fick inspireras av och prova på pärlbroderi enligt den metod som Ojibwe indianerna har gjort under flera herrans år! Leta upp info på nätet eller hör av er så kan jag kanske förklara hur. Det var iallfall fantastiskt kul!

Roligt att du la upp din blogg med! Jag hittade den enkelt genom att googla "blomsterfreak".

Endtyme
0
#5

Här är min: Gröna Anna

Handlar om lite allt möjligt, men en del LCHF-mat och recept slinker in. Glad

hedakicki
0
#6

Min är oxå mest hundblogg men en del matprat med, och oftast en del bilder..

Http://kicki.machmo.se

www.machmo.se

Aniara4
0
#7

Nu har jag också startat blogg! Har inte skrivit något om kost än, men det kommer säkert…

Tyckmyckna