Kolhydrater iFokus

Kolhydrater

Etikett: om-sajten
Läst 608 ggr
Ubban
0

Logga in för att läsa inlägg?

Har jag missat något? Måste man vara inloggad nu för att kunna läsa inlägg? Det har man ju inte behövt tidigare. Jag har visserligen inte kunnat läsa något här på siten på 1½ dag, så det kanske är nya rutiner, men varför i så fall?

Någon som vet?

Maia
0
#1

Om du kan skriva så måste du vara inloggad. Märkligt att du inte kan läsa… Får du något felmeddelande? (Undrar just om du kan läsa det här…?) 

Vad jag vet kan man normalt läsa utan att vara inloggad (maken kollade just). Men det ser ut som om man i FireFox inte ser "Senaste inläggen" utan måste öppna en grupp för att se inläggen… Hm.

De kanske håller på med att mecka med sidan för att få ordning på något helt enkelt.

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

La grammaire est une chanson douce. /Erik Orsenna 

[tillbakalutat]

maxiq
0
#2

Det är någon vajsing med kolumnen till vänster. Ibland visar den inte olästa inlägg med fetstil, ibland visar den klockslagen enligt Uzbekisk lokaltid och ibland visas inga inlägg alls. Skulle tro att det är sviter efter omläggningen till tre.noll

Håll ut! Glad

Margareta
0
#3

Det ¨är alltid bäst att ställa tekniska frågor på "Support iFokus"

Vi som är medarbetare här på Kolhydrater vet inte så mycket om vad som händer och kan inte svara - mer än att vi måste ha tålamod. Det är en ny version och den har som alltid sina buggar i början.

Numer pensionär i Nynäshamn

Inke
0
#4

Jag skrev just nåt liknande, att jag inte kan se de senaste inläggen. Då är det inte bara jag.

LatMask
0
#5

Jag har också haft problem med detta, men när jag klickar på uppdatera får jag upp det senaste.