# Här är jag igen :)
Author: [Borttaget]

Jaha, alla vägar bär till kolhydrater i fokus ![Flört](http://kolhydrater.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört") nu är man tillbaka på sidan igen, hallå alla![Glad](http://kolhydrater.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad") nya o gamla.

## Comment 1
Author: babybel

Hej hej, välkommen tillbaka och lycka till!!  ![Skrattande](http://kolhydrater.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

## Comment 2
Author: Zepp

Välkomen.. igen, hur har det gått med kosten??

## Comment 3
Author: [Borttaget]

Tack känns tryggt att vara här igen! Jadu Zepp, det började bra, jag tappade många kilo o fettet runt magen började försvinna kände mej riktigt nöjd men sen åkte jag på en jättestor operation o där föll allt![Skäms](http://kolhydrater.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-embarassed.gif "Skäms")! Var sjukskriven i en månad drygt.

Men nu har jag tagit nya friska tag igen![Flört](http://kolhydrater.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört") Och tydligen så är ju dethär det enda som funkar för vissa, typ oss![Glad](http://kolhydrater.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad") Hur har det gått själv?![Glad](http://kolhydrater.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 4
Author: Zepp

Jag har en ettårig platå.. men jag går iallafall inte upp mera.. vi får se vad det blir med tiden.. astman är försvunnen!

## Comment 5
Author: [Borttaget]

Vad skönt, och lycka till![Flört](http://kolhydrater.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")
