# GOMORRON alla den 14 nov!
Author: Tilda-T

Jag har varit frånvarande ett tag pga olika anledningar. Tog mig en titt på medlemsantalet och ser till min förtjusning att det är bar  fem stycken kvar så passerar vi 500 !!   Helt otroligt !! 

 Sen måste jag få ge en eloge till Margareta som säkert jobbar en hel del med denna sajt och jag tycker du reder ut och klargör på ett fantastiskt sätt när det blir disskutioner med och om " snablar odyl." Detta är fortfarande min favvosaijt mycket tack vare dig Margareta!

HA EN TREVLIG DAG ALLA GOA VÄNNER!

## Comment 1
Author: systerj

jag vill också passa på att tacka margareta som i mina ögon är en riktig stjärna. och kram på er alla andra också!

## Comment 2
Author: Mervi

Godmorgon! Kan bara säga det samma. Hurra! för Margareta och sajten.![Glad](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif)

## Comment 3
Author: jazza

Instämmer!!!![Skrattande](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif)

## Comment 4
Author: Margareta

oj....vilken rolig tråd... den gav energi för hela den här dagen och många dagar till....  
![Generad](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-embarassed.gif)

TACK ALLA NI...en gör så gott en kan!!!!

## Comment 5
Author: monkan

Ja jag kan bara instämma. Tidigare var jag inom flera forum på dagen, men nu är detta mitt favoritforum. De andra tittar jag på någon gång i veckan om jag kommer ihåg. Tack Maggan!!

## Comment 6
Author: odezza

Instämmer! Jag har kollat upp och även registrerat mig på några andra forum som handlar om LCHF... Men inget av dom har så hög aktivitet som detta! Tack Margareta! ![Glad](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif)

## Comment 7
Author: ovkyhn

Vill oxå tacka, detta forum är helt perfekt tycker ja, och en otrolig hjälp för oss som äter lchf.

## Comment 8
Author: JohanW

Kan inte annat än hålla med om ovanstående kommentarer :) Man känner sig hemma här!

Nu är det dags för lunch.. en halv bantarbiff (125g) + lite wokad kyckling från igår (med enstaka ananasbitar). Kompletterar med creme fraiche för att få lite hälsosammare fettnivå ;)
