# Fyller 1 år!
Author: Langhol

Idag har jag varit med i forumet 1 år! Tänk vad tiden går fort!

Började i slutet av januari 2007 med denna kost men det tände till när jag ramlade in på KiF.Vägen har väl inte varit spikrak men det är inget jag klagar över.

Till julen hade jag gått ner 8 kg men efter alla helger gått upp 2kg. Det går sakta att gå ner men det gör ingenting. Jag har fått så mycket annat. Mitt sockersug är obefintligt och jag är aldrig hungrig.

Så jag fortsätter på den här vägen! En vanlig fråga jag får: Hur länge ska du äta så här? Det är mycket okunskap i omgivningen men en arbetskompis har börjat lite smått och en annan fick låna Skaldeman\`s bok för att förstå vidden av det hela.

Forumet är toppen med alla här. Man blir uppeppad och får inspiration. Har man frågor och undringar finns det alltid nån som kan ge besked.![Skrattande](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif)

## Comment 1
Author: Margareta

Grattis! Ni är många som hängt med länge nu!

Det är jättekul tycker jag!

## Comment 2
Author: Jennix

Härligt att du hänger kvar! :)

## Comment 3
Author: Amiechan

Grattis **:)**

## Comment 4
Author: Mervi

Grattis!

## Comment 5
Author: chapp

Håller med dig!

## Comment 6
Author: MaMaMade

Grattis på 1-årsdagen! ![Glad](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif)

## Comment 7
Author: Mimsivimsi

Grattis!!  
  
Jag har också börjat få kommentarer som "går du fortfarande på den där dieten" eller "hur länge ska du äta Atkins egentligen?"  
  
Får då förklara att jag alltid kommer äta så här för att jag mår bra och att jag inte går på någon diet, det är en livsstil..
